پیام شهدای همیشه زنده باید به نسل جوان منتقل شود

  • بازدید:
  • تاریخ: پنجشنبه، 7 مرداد ماه، 1395
  • موضوع: اخبار

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیام ایثارگران همیشه جاوید باید به نسل جوان منتقل شود تا آنان با دانستن خاطرات و روایت های شما برای ساختن زندگی و سرزمین خود انگیزه بگیرند.

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، همزمان با حضور امیر احمدرضا پوردستان در مشهد مقدس وی صبح امروز با همراهی امیر جهانشاهی فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش و عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان قطع نخاع امام خمینی(ره) مشهد مقدس با این اسوه های صبر، ایثار و مقاومت دیدار و گفت‌وگو کرد.


در این دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی و مادر این شهید والامقام که به فرزند شهیدش پیوست، اظهار داشت: یکی از اهداف این دیدار این بود با حضور در کنار جانبازان سرافراز ایران اسلامی پیام مقاومت و ایستادگی این غیورمردان به تمامی سربازانی که در نیروهای مسلح خدمت می کنند انتقال دهیم.
وی افزود: عزیزانی که مومنانه و شجاعانه از جان خود گذشتند تا این انقلاب، قرآن و اسلام راستین پا برجا بماند بی شک برای همه ما ارزشمند هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امروز اگر رهبر معظم انقلاب یک بار دیگر برای جهاد فرمان دهند خواهیم دید که همین جانبازان قطع نخاع که روی ویلچر هستند در هر سنگری که انقلاب و نظام نیاز داشته باشد حضور پیدا می کنند.
وی افزود: پیام ایثارگران همیشه جاوید باید به نسل جوان منتقل شود تا آنان با دانستن خاطرات و روایت های شما برای ساختن زندگی و سرزمین خود انگیزه بگیرند.
امیر پوردستان تصریح کرد: جایگاه جانبازان این مرز و بوم، مقدس و ارزشمند است و باید دانست که صبر این افراد در نظر همگان ارزش بسیاری دارد.
وی افزود: شهید یک بار شهادت را تجربه می کند و به اعلاترین درجات می رسد ولی جانبازان هر روز و هر لحظه به شهادت می رسند، به همین دلیل است که جایگاه این شهیدان زنده در نظر تمامی انسانهای های وارسته رفیع و بلند مرتبه است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوی اسلامی ایران گفت: امیدوارم خداوند متعال به ما مدافعین و خدمتگزاران ایران اسلامی این توفیق را بدهد که در هر لحظه و هر شرایطی قدردان رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری های جانبازان و شهدای زنده این مرز و بوم باشیم.
گفتنی است در پایان دیدارهای امیر پوردستان با جانبازان قطع نخاع مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) مشهد مقدس، وی با جانباز مدافع حرم سید عالم اختری که تیر ماه سال گذشته در سوریه و در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت مجروح شد و اکنون در این مرکز بستری است نیز دیدار کرد، این جانباز مدافع حرم فاطمی متولد سال 1367 است.


کلمات کلیدی:

بازگشت

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 طرح تجمع پرداخت هزینه های درمان ایثارگران  [ چهارشنبه، 14 خرداد ماه، 1393 ] 1815 مشاهده
 موفقیت در دفاع مقدس نتیجه همراهی علم و ایثار بود  [ جمعه، 28 فروردين ماه، 1394 ] 1618 مشاهده
 یادواره عملیات والفجر ۱ در مشهد برگزار می شود  [ جمعه، 4 ارديبهشت ماه، 1394 ] 1746 مشاهده
 پرداخت کمک معیشت به رزمندگان و جانبازان معسر  [ سه شنبه، 25 شهريور ماه، 1393 ] 5725 مشاهده