نقطه پایان تحقیق و تفحص از بنیاد شهید؛اسامی مفسدان اعلام نشد

  • بازدید:
  • تاریخ: سه شنبه، 3 تير ماه، 1393
  • موضوع: اخبار

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته، دوشنبه ۲ تیرماه در پایان زمان قانونی تعیین شده برای تحقیق و تفحص از بنیاد توسط مجلس شورای اسلامی، در دیدار با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: تحقیق و تفحص به پایان رسیده و گزارش نهایی آن به زودی در صحن مجلس قرائت می شود.

امیر خجسته نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی و رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس در بنیاد شهید و امور ایثارگران طی دیداری که اعضای هیئت تحقیق و تفحص عصر روز گذشته دوشنبه دوم تیرماه با حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی، نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران داشتند از به پایان رسیدن مراحل تحقیق و تفحص در بنیاد خبر داد.


وی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان قدیم و جدید بنیاد گفت: از آنجایی‌ که ریاست قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران به پیشنهادات و هشدارهای مجلس توجهی نکرد، نهایتاً هیئت تحقیق و تفحص به نیت اصلاح امور در سال گذشته تشکیل و فعالیت خود را در ۶ ماه دوم سال آغاز کرد که خوشبختانه در بدو انتصاب حجت‌الاسلام شهیدی به ریاست بنیاد شاهد رویکرد مثبت ایشان و استقبال از اجرای قانون بودیم.

وی ضمن بیان این مطلب که هیئت تحقیق و تفحص متشکل از ۲۶ تیم بوده و فعالیت آنان تا امروز ادامه داشته است اظهار داشت: امیدواریم پیشنهادات و نتایج بررسی‌های صورت گرفته در حکم نقشه راهی برای آینده بنیاد به کار گرفته شود.

خجسته  البته با توجه به عمیق بودن فساد اقتصادی در بنیاد شهید هیچ اسمی از مفسدان و همچنین ارقام اختلاس که در ماه های قبل عمق آن اعلام شده بود نداشت و همه چیز را به گزاری صحن علنی مجلس موکول کرد.
جامعه ایثارگری کشور بیش از هر چیزی انتظار دارد این تحقیق و تفحص نتیجه عملی در جامعه داشته باشد و ایثارگران بتوانند به وضوح از اسامی مفسدان و نحوه برخورد با ایشان مطلع شوند.


کلمات کلیدی:

بازگشت

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 حجت‌الاسلام رئیسی به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد  [ دوشنبه، 17 اسفند ماه، 1394 ] 1230 مشاهده
 خبر شهادت سردار سلیمانی از جنس جعل  [ پنجشنبه، 28 آبان ماه، 1394 ] 1416 مشاهده
 ضرورت ایجاد سرفصل ویژه ایثارگران در برنامه ششم توسعه  [ جمعه، 28 فروردين ماه، 1394 ] 2477 مشاهده